
Μοντέλο LV Από το Lucky Miner εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 7 TH/s για κατανάλωση ισχύος 150W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 0.25 | $ 7.61 | $ 91.26 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Κέρδη | $ 0.11 | $ 3.22 | $ 38.67 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Κατασκευαστής | Lucky Miner |
| Μοντέλο | LV |
| Επίσης γνωστό ως | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Απελευθέρωση | May 2026 |
| Μέγεθος | 200 x 128 x 70mm |
| Βάρος | 1100G |
| Επίπεδο θορύβου | 40dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 1 |
| Ισχύς | 150W |
| Διεπαφή | Ethernet / Wifi |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |